Urime Per Ditelindjen E Vajzes

fred Tetor 31, 2015 12:38 pm. 2018 ora 11:50 Bekimi im, jeta ime sot 1 vjet ma jepe epitetin e te qenurit Baba, jam Babi ma i lumtur ne bote qe kam nje vajze si ti! Rroa ime urime ditelindjen e pare festofsh gjithemone me shendet e me gjitha te mirat e Zotit. Ai ka një vajzë e cila dje ka bërë plot 1 vjeçe. Anëtarësimi Nov 2006 Vendndodhja Fi-IT Postime 14,359 Gjinia Mashkull Hyrjet Blog 50 Reputacioni 32. “Urime ditëlindjen për mbesën time Renee. Për pak ditë bën 2 vjeçe dhe sado të rritet sërish te prehëri i mamit i pëlqen të pozojë. Next Tomorr Lelo urim të vecantë për ditëlindjen e vajzës: “Urime për ty urime fjalë zemre për merak. Mbrëmë Françeska Jaçe festoi ditëlindjen e babait të saj, ku gjithë familja ishin mbledhur. Urime Shkenca,lindja e vajzesPer Lulen e vogel kam lutjen tek Perendija e e gjithe jeta e saj te jete e lumtur, Përgjigju Duke Cituar. Në rastin tonë e kemi zbukuruar sipër tortën me figurën e Hello Kitty por çdo njeri është i lirë të bëjë zbukurimin që i pëlqen më shumë. Nga unë, Flamur Bërdëllima, urime për ju: – Po të shikosh disa nga librat e mi, janë veç e veç, Profesor Dhori Kule, rektor i UT-së dhe Kadri Morina president i “Eurosig”. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Gjiko dhe Elita dje u bënë prindër për herë të parë. 20 vjeçarja Kylie, ka postuar përsëri një fotografi të ëmbël të vajzës së saj, Stormi e cila shihet në gjumë. Qe ne moshen 20 vjecare. “Urime ditëlindjen treçereku im më i mirë. Mirëpo, Peci para disa ditësh kishte një festë të madhe në familje. Urime, urime. Urime per lindjen e mbeses te favorshme per biznese dhe dyqane me qera ose ne shitje. Edhe 100 pranvera te lumtura vellacko. Tjeter here me djale. Këngëtarja, e cila duket se ka marrëdhënie të mira me familjen e partnerit të saj, ka marrë urime të ngrohta nga ana e tyre. Ditën e sotme prezantuesja Elita Rudi feston ditëlindjen e saj të 25. Për binjakët, një festë e madhe por intime, me shumë ngjyra dhe tullumbace. Sot feston ditëlindjen e dytë vajza e saj, Stromi, dhe Kylie i ka dedikuar një urim prekës në rrjetin social Instagram, përcjellë Klan Kosova. Për moderatoren e njohur Sonila Meço kjo ditë është shumë e rëndësishme. 19-02-2010, 09:07 PM #42. Interesse. Urime te gjithe njerezve qe kane ditelindjen sot. Te Dua shume dhe te Puth mami. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Me rastin e 55 vjetorit të lindjes ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq ndërsa nuk ka munguar edhe urimi publik i resë së saj Leartës dhe vajzës së saj Gresës. Në një urim të veçantë në profilin e saj në Instagram ajo është shfaqur bashkë me vajzën të veshura njësoj, duke shkëlqyer në festën e ditëlindjes. Per kete arsye, ne natyrshem na lindi ideja e krijimit te dhurata. Ronaldo postoi një …. Këngëtarja e dashur e muzikës popullore Shyrhete Behluli po vazhdon të konsiderohet si më e mira e zhanrit të saj. Në rastin tonë e kemi zbukuruar sipër tortën me figurën e Hello Kitty por çdo njeri është i lirë të bëjë zbukurimin që i pëlqen më shumë. Me rastin e kësaj date të veçantë ai ka pranuar urime nga familjarë e miq. janë pak! Njëmiljon…. Qendresa faleminderit per gjdo gje ne kete jete e me fal ti edhe Rroa qe nuk kam qene gjdo minute e ore afer jush. Këngëtarja arbana Dini, nëpërmjet një statusi në formën e poezisë, ka uruar Doarin, nipin e saj të shtrenjtë dhe njëherësh me dhimbje i flet për dajën e tij, që u nda nga jeta disa kohë më parë. "Ajo është dy vjeçe! Urime ditëlindjen Stormi, 1 shkurt ora 16:43, momenti. Urime Shkenca,lindja e vajzesPer Lulen e vogel kam lutjen tek Perendija e e gjithe jeta e saj te jete e lumtur, 06-04-2013, 05:33 #14. epokën e re ka nis' motiv i qëndrës rinore. Urime Ditelindjen për Fëmijë. Edhe pse në karantinë bashkëshorti i saj, Bes Kallaku ka gjetur mënyra epike për ta surprizuar. Këngëtarja e talentuar shqiptare feston sot ditëlindjen e saj dhe ndoshta është një nga më të veçantat, pasi feston për herë të parë si nënë e një vajze. Image may Nje leter dedikuar Babait,e bere per ditelindjen e tij enkas nga vajza e tij e vogel ( nje Shpresoj qe kjo leter te jete nje nga kujtimet me te bukura per ty Baba. Poezi nga Maksim Collaku NË DITËLINDJEN TËNDE. Tani ti i bane 6 vjet, urime bab, te dua, ashtu qysh na thu ti neve, dhe qysh ke qef met than dhe me ta perserite vazhdimisht. Më 3 tetor 2016, aktorja e njohur përsëri përjetoi ndjenjën më të bukur atë të të bërit nënë. Te uroj me shpirt te behesh 100 vjec e lumtur ashtu siq cdo nene do te donte per femin e vet. Njëqind lulnaja…janë pak! Njëmiljon yje…nuk janë tepër! Puthje pafund për ty do jap. Këtë lajm Inisi e ka shpërndarë në Instagram përmes një video ku ajo i uron ditëlindjen vajzës së saj. Teksa ka uruar djalin e Lumi B me rastin e ditëlindjes, ajo ka publikuar edhe një foto të 6-vjeçarit ku shkruan: "Urime ditëlindjen për burrin e ardhshëm të vajzës sime. Duke qenë se jemi ende në situatë pandemie, çifti ka vendosur që ditëlindjen e vajzës së tyre ta festojnë në oborrin e shtëpisë. Me rastin e kësaj date të veçantë ai ka pranuar urime nga familjarë e miq. Ajka u bë 1 vjeçe, Xhensila i zbulon për herë të parë fytyrën vajzës sot në ditëlindjen e saj. Postimi i plotë i Julian Dedës: “Zemra ime, princesha ime, Reina ime, sot u bëre 10 vjeç. Dorela, vajza e këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazit feston sot ditëlindjen e saj të parë, shkruan rtv21. Ja postimi i plotë në faqen e FB të Izet Haxhia: Dita e lindjes tende sot, dashuria ime Çfare dite…!!!!! Kam planifikuar ne mendjen time imagjinare, gjithe programin. Dje ishte një ditë shumë e veçantë për këngëtarën e njohur Ryva Kajtazi. SHQIP-09/03/2019 0. !xronia polla. sot me daten 22-06-2013,feston ditlindjen njeriu me i mrekullueshum ne bot. Albani dhe Miriami, urime të ëmbla në ditën e lindjes së vajzës, read more at TopAlbaniaRadio. Si fillim, duke e ditur që kisha një axhendë hektike me disa punë njëkohësisht, më duhej të zgjidhja bashkëpunëtorët e duhur, të cilëve mund t'u besoja idetë edhe sikur të takohesha me. Statusi i plotë:. Gezuar ditelindjen! Je arsyeja pse frymoj. Por, a e dini qe si nje ish-kryetare kuvendi, deputete e rendesishme e ketij vendi keni pergjegjesi morale te beni nje koment edhe per hir te asaj nenes Shqiptare (edhe pse myslimane per kunder shijes tuaj) i vdiq dje vajza e pafajshme 8-vjeçare per shkak te dhunes se pakuptimte. Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. Recent Comments for urime per ditelindjen per dajen urime per ditlindje per shoqen e ngusht leter personale shoqes per ditelindje poezi per ditelindje per mbesen e vogel shitet dyqan okazion tirane poezi per mbesen time urime per diplomim te vajzes ese historike per nje objekt historik urime per diplomim poezi per djalin tim. Nora pak më parë në profilin e saj në Instagram ka […]. Në këtë ditë speciale nuk ka munguar as urimi i veçantë nga këngëtarja për të bijën. 12:46 | 23 Prill 2020. Urime çifti!. Ne ishim të destinuara për njëra-tjetren stuhi" Kujtojmë që Kylie dhe këngëtari i njohur Travis Scott, janë prindërit e. Familja e Bes Kallakut është mbledhur mbrëmë për të festuar ditëlindjen e babait të aktorit. CultBiz&Review. Vajza e dy artistëve të njohur shqiptarë, Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, sot feston ditëlindjen e saj të katërt. Ti sot i mbush 10 vjeç dhe i lutem Zotit që ti besh 💯 vite të lumtura me shëndet e gjithmonë e rrethume me dashni. Posted by Genti at 5:18 AM. Statusi i plotë:. Cokollate dhe lajthi. tv Ryva ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një fotografi ku shfaqet bashkë me Dorelën të veshura njësojë, teksa ka lënë një urim emocionues për të. Urime per ditelindje Uroja ditelindjen si te jete Mbret! Torta ka krem baze shatilje dhe eshte e dekoruar me pete sheqeri. Shiko Profilin Shiko Postimet e Forumit Shiko Hyrjet e Blogut Vizito Homepage iii pazevendesueshem! Super Mod. "Faleminderit bebja jonë që na mësove. Ja kjo është vajza e Enidës. Ajo është autore e dhjetërave programeve të cilët kanë rezultuar në sukses të vërtetë. Urime për ty urime fjalë zemre për merak. Nuk u mblodhën vetëm fëmijët, por edhe ne prindërit @Çiljeta Xhilaga"- shkruan Aurela në profilin e saj facebook. Së fundmi ajo ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram, për të uruar vajzën e saj Agnesën …. Kur ora ne castin e lindjes tende fillon ti numeroje tik-taket e saj sot kur ti mbush 18 vjet vjen rasti qe une ditelindjen tende per here te pare te ta uroj dhe te te them qe shume te dashuroj. Blog Archive 2013 (1. Sot buzëqesh për gjërat e vogla dhe ushqej çdo moment lumturie. Erika ka mbushur një vit. Dashuria Mesazhet për ditëlindjen, të dashurën, shoku djalë, gruaja dhe burri Pjesa 3. Çifti simpatik ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Në njërën nga imazhet Jenner tregon për dekorimin e veçantë që iu bë vajzës kurse në tjetrin tortën me mbishkrimin …. Rekomandime. Urime ditelindjen me e shtrenjta ime nene. Sot për këngëtaren e mirënjohur Safete Mustafën është një ditë shumë e veçantë. Me rastin e kësaj date të veçantë ai ka pranuar urime nga familjarë e miq. Kujtojmë që projekti i fundit nga Shyhrete Behluli është "Gurbetqari", këngë kjo në duet me reperin Gold Ag. Our community is built on the belief that poetry is a powerful form of creative self expression and that each person deserves to share their own personal message with the world. Këngëtarja ka përmbledhur disa imazhe të vajzës që nga dita e parë kur lindi deri sot kur ka mbushur 1 vit jetë. Bashkëshortja e të ndjerit, Afërdita Sopjani-Peci ka njoftuar përmes një postimi në “Facebook” për festën e ditëlindjes së vajzës së tyre. Rreth autizmit. e pëlqyen (2) Manjola M (7 vite më parë) Besa flm shum zemer edhe ti e pac me jete. ! Te duaaa…! E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te bukura. Mjalta dhe Snikers shum urime per Lindjen e vajzes dasht zoti u beft plak i deshiroj bukuroshes te vogel shum fat lumturi shendet dhe dashuri ne jet dhe ritje pran prindve te vet edh nje her urime ishalla e shperblen zoti me te gjithat mirat ne jet. ! Te duaaa…!. 0 comments: Post a Comment. Mbrëmë Françeska Jaçe festoi ditëlindjen e babait të saj, ku gjithë familja ishin mbledhur. Urime te gjithe njerezve qe kane ditelindjen sot. Por, kur kjo pengese u kapercye, doli nje tjeter me e madhe. May 1, 2016 at 12:53 PM · Public. Dorela, vajza e këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazit feston sot ditëlindjen e saj të parë, shkruan rtv21. Ju sjellim një imazh të Rennes publikuar ngo. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Dhe, po harxhohet edhe retorika për demokracinë të cilën po e fuqizojnë. Aktualitet Ndërron jetë aktori Rikard. President", "Gëzuar ditëlindjen Z. Blini boy, të duam". Këngëtarja Shkurte Fejza është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dashura nga publiku. Our community is built on the belief that poetry is a powerful form of creative self expression and that each person deserves to share their own personal message with the world. Statusi i saj prekës, dhe njëherësh urim për nipin që ka ditëlindjen e parë është mjaft emocionues. Tara është vajza e tyre nga martesa e parë e këngëtarit, e cila më pas përfundoi në një divorc. Presidenti Hashim Thaçi ka uruar të birin në 20-vjetorin e tij të lindjes. Urime Miriam! Dy vjet më parë s`qenke bërë vetëm me vajzë dhe motër, por edhe me binjake. Muzika që sjellë tash e 4 dekada ka gjetë përherë pëlqim tek dëgjuesit e fansat e saj. Ta duash familjen, vendin tend dhe te punosh cdo dite per te qene i zoti ne cdo gje qe te intereson. Ata kishin ndarje e ribashkime, por nuk thonë kotë që "dashuria triumfon" e kështu si duket po ndodhë edhe m çiftin e njohur Kylie Jenner dhe Travis Scott. H/Tiranapost. cfaredo qe do, uroj ta marresh, cfaredo qe deshiron, uroj te plotesohet. Ditëlindja e Luanës i mbledh të gjitha “Vjollcat”, shikoni si festojnë në jaht. Pak ditë pas eventit, kur Tirana flet ende për “princeshën” e përrallës së të shtunës mbrëma, vetë Drilona i është kthyer ritmit të përditshëm dhe stilit të saj prej një vajze metropolitane. Kemi parë urime nga më të ndryshmet, por kryesisht janë "çunat" ata që luajnë me urimet në torta. Herë pas here. Sot feston ditëlindjen e dytë vajza e saj, Stromi, dhe Kylie i ka dedikuar një urim prekës në rrjetin social Instagram, përcjellë Klan Kosova. Mami Xhensila Myrtezaj shyqyr …. ’’, këto janë disa prej emocioneve që do të ndante në Instagram 23 tetorin e vitit që lamë pas këngëtarja simpatike Rezarta Shkurta. Lexo po ashtu: Loredana me shkrim prekës në njëvjetorin e vajzës: Një vit i trishtuar, por në të njëjtën kohë viti më i bukur që mund ta imagjinoja ndonjëherë. Në këtë ditë speciale nuk ka munguar as urimi i veçantë nga këngëtarja për të bijën. Ne ditelindjen e par te vajzes burri vjehrri dhe agja i burrit nderruan jet,Gruaja e agjes me la ne rruge me femijet…- Përshendetje per gjith stafin histori jete gjithashtu edhe per gjith komentusit e ksaj storije edhe un si shum tjer dashta te qaj hallin tim po ky halli im asht pak ma ndryshe se tjeret. Dorela, vajza e këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazit feston sot ditëlindjen e saj të parë, shkruan rtv21. Për ata që. Edhe pse 6 vjeç, Blini ka profilin e tij në rrjetin social “Instagram” dhe ka mbi 4 mijë ndjekës. Com, Non Stop Only On Top. Tani, këta miq të mitë dhe të mijëra shqiptarëve kanë lidhur një kontratë institucionale, që “Eurosigu” të ndihmojë në bursa dhe struktura. Urimet Ma Të Përzemërta Për Ditëlindjen E Djalit Tim Të Madh, Petr. "La casa de papel" edhe 2 sezone. Next Article Gold AG i drejtohet Edi Ramës pas takimit me Vuçiqin: Mos mendo se i biri i. Per kete arsye, ne natyrshem na lindi ideja e krijimit te dhurata. 1" kishte thënë Genci. Nje dite do u mesoj femijeve te mi gjthçka më ke mësuar ti mua, sepse prej teje duhet të marrë shembull çdo individ, në menyrë që, siç të thashë edhe vjet, bota. President", "Gëzuar ditëlindjen Z. Me rastin e ditëlindjes ka qenë gruaja e tij, Vera Ora, që ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për ta uruar burrin e saj për ditëlindje. e pëlqyen (1) Linda Al-su (7 vite më parë) Urime manajola 1. Sot është dita e parë që nga fillimi i epidemisë Lexo më shumë. Këngëtarja e talentuar shqiptare feston sot ditëlindjen e saj dhe ndoshta është një nga më të veçantat, pasi feston për herë të parë si nënë e një vajze. Cti bejm qaramanes? 😂 Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’. Vajza e këngëtarit të njohur Blero dhe aktores Teuta Krasniqi, Tara festoi dje ditëlindjen e 9-të. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Vajza e Aurela Gaçes, Grace, i ka mbushur gjashtë vjet dhe krahas festës për ditëlindjen e saj, nuk ka munguar edhe një mesazh emocionues i këngëtares për vajzën e saj. Mund te zgjidhni nje nga keto shije: 1. Nga fotoja e parë e vajzës që e pamë vitin e shkuar për ditëlindjen e saj, ka ndryshuar shumë. sot po mbush plot 7 vjet e kujton baba i vet e kap per dore e qon ne det vjet per vjet edhe sivjet tortes qirat ja ka renu kusherit i ka ftu kejt paret. sepse ti je drita e syve tane. 15 164 pëlqime · 107 duke folur në lidhje me këtë. Infinitin ne gishtin e vogel te dores te bere per ditelindjen e saj te 19. Urime për ty urime fjalë zemre për merak. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. Te uroj me shpirt te behesh 100 vjec e lumtur ashtu siq cdo nene do te donte per femin e vet. nuk janë tepër! Kur me shpirt për ty i fal. Shyhrete Behluli i bëri urim të veçantë vajzës për ditëlindje. 11:02 / E Diele, 03 Maj. Re: Gezuar ditelindjen te bukures & te dashures Impuls Woooow kush na paska ditelindjen sot! Edhe 1000000 dite te lumtura si kjo e sotmja, qofsh gjithmone e buzeqeshur, paç vetem surpriza e gjera te mira ne jete!. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Këngëtari i ka thurur fjalë të ëmbla vajzës së tij të cilat mund t'i lexoni më poshtë: Dashuri, Emocion, Ngrohtesi, Intelegjence gjitha këto ti mi dhuron mua […]. Dorela, vajza e këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazit feston sot ditëlindjen e saj të parë, shkruan rtv21. Malia është e lindur në festën e madhe amerikane (4 korrik) dhe babai i saj ka dashur që t'i kushtojë vëmendje të veçantë. Qofshin ditet tuaja te mbushura me miresi dhe dashuri. Nje dite e vecante, per nje person vertet te vecante Nje urim per ty ne ditelindjen tende: Cfaredo qe kerkon, uroj ta gjesh. Mozzik e ka uruar atë përmes një fotografie të publikuar në Instagram, ku ka shkruar: Urime gruja jem datelindja,qofsh e lumtur e gezuar deri ne frymen e fundit bashke me mu! ️ ️🙏🏻🙏🏻 @loredana #happybirthday. Ne ditelindjen tende dhe gjithmone. ! Te duaaa…!. "Gezuar Ditelindjen, Jeta e mamit! Mu befsh MBRET, dhe JETA JOTE qofte e mbushur, … Continue reading 'Zoti te bekofte biri im' - urimi më i bukur për djalin vjen nga Adrola Dushi. Modelja ka treguar se ata nuk kishin porositur një tortë për të parin e familjes, por ka gjetur një mënyrë tjetër që ta kompensojnë këtë pjesë. Nëse jeni të lodhur nga mesazhet e vjetra dashuri, ju mund të dëshironi të shikoni markë e mëposhtme mesazhe të reja dashurie. urime ditelindja dhe dita e pare e shkolles te uroj shume suksese ne rrugen e diturise" ka shkruar Besa në një postim të saj në Instagram. E sot motra e vogël e Norës, Era feston ditëlindjen e saj të 23-të. Tara feston ditëlindjen, Teuta tregon tortën. Kylie Jenner çdoherë ka dëshmuar se është një nënë e kujdesshme. Këngëtari i njohur me emrin e artit Stresi, u arrestua më 17 tetor, pasi Gjykata e Tiranës …. Në seancën e sotme të rivlerësimit të masës së sigurisë, Gjykata e Tiranës vendosi të lërë në fuqi masën “arrest me burg”. Me rastin e ditëlindjes ka qenë gruaja e tij, Vera Ora, që ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për ta uruar burrin e saj për ditëlindje. Urime per ditelindje Uroja ditelindjen si te jete Mbret! Torta ka krem baze shatilje dhe eshte e dekoruar me pete sheqeri. Përgjigjiuni. Urime ditëlindjen e parë, Khloe e ëndrrave të mia", ka shkruar ndër të tjera ajo. Kjara vajza e saj dje ka festuar ditëlindjen dhe pikërisht në ditëlindjen e saj ajo ka filluar klasën e parë. Ide per Ditlindje. Tara feston ditëlindjen, Teuta tregon tortën. “Urime ditëlindjen për mbesën time Renee. Majlinda është bërë pak nostaligje për kohën kur e bija ka qenë e vogël dhe ka shpërndarë një foto nga muajt e parë pas lindjes. Recent Comments for urime per ditelindjen per dajen urime per ditlindje per shoqen e ngusht leter personale shoqes per ditelindje poezi per ditelindje per mbesen e vogel shitet dyqan okazion tirane poezi per mbesen time urime per diplomim te vajzes ese historike per nje objekt historik urime per diplomim poezi per djalin tim. Dorela, vajza e këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazit feston sot ditëlindjen e saj të parë, shkruan rtv21. Vanilje dhe arra. Menjehere familjaret sollen ne shtratin e vajzes priftin. eduarta blertina. Ndërsa Ariana ka publikuar disa foto të tjera shoqëruar me një urim: "Shpirti i mamit gëzuar 6-vjetorin e lindjes, u bëfsh edhe 100 vjeçe bija ime e bukur! Të do mami, babi, Arti, Buna, Ana". 2011 21:35 / Postimi 6. Dasma karakterizohet nga urime të shumta dhe gjithë pjesëmarrësit buzëqeshin optimistë duke uruar çiftin për sukses dhe lumturi. Të dy me rozë. “Urime ditëlindjen treçereku im më i mirë. “Urime ditëlindja! Ti je shumë i dashur për zemrën time, e vlerësoj vendosmërinë dhe përpjekjet tuaja për ta mbajtur familjen të fortë dhe të bashkuar. Sot (dje) Azem Hajdari po të mos e kishin ndaluar plumbat e policisë së pushtetit, (e theksoj të pushtetit sepse e tillë ishte dhe ashtu mbeti policia e shtetit edhe pas gati 20 vitesh të mungesës së tij fizike) Ai, Azemi, do të festonte 55-vjetorin e lindjes me familjarët dhe miqtë e tij, me bashkëpunëtorët dhe pa asnjë mëdyshje edhe me kundërshtarët e tij. Qofshin ditet tuaja te mbushura me miresi dhe dashuri. Këngëtari Meda dje ka pasur një arsye më shumë për të festuar. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Mos harro qe ti je njera nder arsyet e lumturis time. Diellza Kolgeci me këtë datë feston ditëlindjen dhe pranoi urime të shumta nga familjarë e miq. With over 150 authors and more than 2000 poetries, Poezishqip. Xheraldina Vula sot feston ditëlindjen, me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta për të, shkruan lajmi net. Ditelindja e pare e vajzes. Ata kishin ndarje e ribashkime, por nuk thonë kotë që "dashuria triumfon" e kështu si duket po ndodhë edhe m çiftin e njohur Kylie Jenner dhe Travis Scott. Gjej bashkëpunëtorët e duhur! Me këto "JO-të" në mendje, vendosa që të organizoja festën e madhe të 5-vjetorit të vajzës sime. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Public Figure. Këtë e ka bërë të ditur vet vajza e tij, Donika përmes një postimi në llogarinë e saj në "Instagram", ku edhe e ka uruar, transmeton Indeksonline. Për: Shkenca Urime Shkenca dhe me jete te gjate & te lumtur vajza. Me rastin e ditëlindjes ka qenë gruaja e tij, Vera Ora, që ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për ta uruar burrin e saj për ditëlindje. Sopranoja Inva dhe biznesmeni kosovar, Hetem Ramadani, sollen ne jete vajzen e tyre. Gezuar ditelindjen, Mbase nuk jam i pari qe po te uroj, por do te mundohem te jem me miri nga ata qe te kane uruar Te uroj te kesh gjithe lumturine qe zemra jote mund te mbaje, te gjitha buzeqeshjet qe nje dite mund te sjelle, te gjitha te mirat qe jeta mund te ofroje. Shyhrete Behluli i bëri urim të veçantë vajzës për ditëlindje. Vajza e madhe e Albatri dhe Egzona Muqiqit, Amelia po feston tre vjetorin e lindjes. “Urime gruja jem datëlindja, qofsh e lumtur e gëzuar deri në frymën e fundit bashkë me mu!” – shkruan Mozzik krah një fotografie të tij me Loredanën, të publikuar në Instagram. Ja postimi i plotë në faqen e FB të Izet Haxhia: Dita e lindjes tende sot, dashuria ime Çfare dite…!!!!! Kam planifikuar ne mendjen time imagjinare, gjithe programin. Vanilje dhe arra. Urime dhe me Fat Ditelindjen ! Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Ajo ka marrë urime të shumta, por me siguri më i bukuri është ky i vetë reperit. e pëlqyen (2) Manjola M (7 vite më parë) Besa flm shum zemer edhe ti e pac me jete. Për ndryshe, këngëtarja i ka përgatitur një ndejë Khloes. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Adrola hyri në Instagram për të postuar një fotografi teksa e mbanë në krah djalin, dhe për t’i shkruar disa fjalë për të. “Erdhi edhe shkoj 25 tetori Ditëlindja yte e 7 të Viktoria, por kësaj rradhe pa Gjyshin tënd që me padurim e prisje dhuratën nga ai, nuk e priti ditëlindjen tënde eeeehhh jeta ish e tillë e ftoftë si akulli, por ti ma ngrohe zemren ne ditelindjen tënde sepse mami të ka Princes , Gezuar ditelindjen qofsh e lumtur gjithmon Viktoria ime ????? ”, kishte shkruar Arta. Duke qenë se jemi ende në situatë pandemie, çifti ka vendosur që ditëlindjen e vajzës së tyre ta festojnë në oborrin e shtëpisë. Kjo eshte Engjellusha e Babit vet! Rroa ju pershendet te gjitheve me ditelindjen e pare”, ka shkruar ai. Njerëzit gjithmonë duan të dashurit e tyre të dinë se sa ata e duan dhe humbas ato. Inva ruan një profil shumë sekret të familjes në rrjetet sociale dhe […]. Moderatorja Luana Vjollca ka festuar gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj. fejzullahu) on Nov 10, 2019 at 2:38am PST. Anëtarësimi Nov 2006 Vendndodhja Fi-IT Postime 14,359 Gjinia Mashkull Hyrjet Blog 50 Reputacioni 32. Më mungon shumë çdo ditë. Me rastin e 55 vjetorit të lindjes ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq ndërsa nuk ka munguar edhe urimi publik i resë së saj Leartës dhe vajzës së saj Gresës. Por nje shenje dalluese e kemi dhe ne. Torta eshte dhurata e pare. "Gjashtë vjet më parë , të mbajta në krahë për herë të parë… bekimi më i madh i jetës time. "Urime ditëlindjen për mbesën time Renee. ‘’Urime ditëlindjen princesha jonë’’ ka shkruar këngëtarja e mirënjohur përkrah fotografisë së publikuar. UROJ FATE MBARSI KUDO LIKE SHAR. 10:58 / E. Duke qenë se jemi ende në situatë pandemie, çifti ka vendosur që ditëlindjen e vajzës së tyre ta festojnë në oborrin e shtëpisë. “Dhe ashtu si ajo është dy ditëlindja e lumtur për Stormi tim. Vera Grabocka është padyshim një prej regjizoreve më të dashura nga publiku shqiptar. Poezi nga Maksim Collaku NË DITËLINDJEN TËNDE. nonte vajzën që ajo të mos tregonte. "Vajza ime e bukur, urime ditëlindjen! Dita që ti u linde do të jetë më e […]. 12:46 | 23 Prill 2020. Fjalë jo pak më të ëmbla ka shkruar edhe Andrra, ajo të birin e ka konsideruar si thesar të zemrës. 2018 - Lajmi. Ai mori urime të shumta në këtë ditë kaq të veçantë dhe fansat po prisnin që më në fund të reagonte. 22/04/2020 - 15:08. Moderatori shqiptar, ishte infektuar me koronavirus - Ky është rrëfimi i tij. Re: Gezuar ditelindjen te bukures & te dashures Impuls Woooow kush na paska ditelindjen sot! Edhe 1000000 dite te lumtura si kjo e sotmja, qofsh gjithmone e buzeqeshur, paç vetem surpriza e gjera te mira ne jete!. Torte per ditlindje Nr:177 #podujeva #podujev #podujevacity #prishtina #tortemeporosikikicake pin Festë e veçantë për 2 vjetorin e vajzës së Norës, ja çfarë i. Pak ditë pas eventit, kur Tirana flet ende për “princeshën” e përrallës së të shtunës mbrëma, vetë Drilona i është kthyer ritmit të përditshëm dhe stilit të saj prej një vajze metropolitane. Khloe im! Si sot para 2 vitesh ne orën 10:30 ne përqafuam për here te pare njëra tjetrën. Urime per lindjen e mbeses te favorshme per biznese dhe dyqane me qera ose ne shitje. Sot ka ditëlindjen djali i këngëtarit Meda, dhe ai ka ndarë një foto të tij për ta uruar për përvjetorin e lindjes. Të dua shumë dhe shpresoj të jesh i lumtur aty ku je. Zogiani shkruan: " Ylli im, se cka ndjejme une dhe Albana Kadriu Zogjani per ty kete vec ne e dime. Urime te gjithe njerezve qe kane ditelindjen sot. Ti je thesari i jetës sime. Dasma karakterizohet nga urime të shumta dhe gjithë pjesëmarrësit buzëqeshin optimistë duke uruar çiftin për sukses dhe lumturi. Like: Follow: Share: More: About. Në një urim të veçantë në profilin e saj në Instagram ajo është shfaqur bashkë me vajzën të veshura njësoj, duke shkëlqyer në festën e ditëlindjes. Njëqind lulnaja…janë pak! Njëmiljon yje…nuk janë tepër! Puthje pafund për ty do jap. Cokollate dhe lajthi. Ty, që shperndan virtytet e dijet e tua te shumta kudo qe shkel! Ndoshta ti nuk je ne dijeni, por je babai, shoku, politikani dhe njeriu me i mire e me i afte qe ekziston. 2018 - Lajmi. 15:56 | 23 Prill 2020. Urime Miriam! Dy vjet më parë s`qenke bërë vetëm me vajzë dhe motër, por edhe me binjake. 19-02-2010, 09:10 PM #43. - Veprimtaria Gaza e organizuar nga dhoma e Tregtisë dhe industrisë, me biznesmenë dhe jo vetëm, ishte si të thuash "Qershia mbi tortë" për vitin që po mbyllet. Urime per kosovaren e vogel. fred Tetor 31, 2015 12:38 pm. Së fundmi ajo ka bërë një urim të veçantë për ditëlindjen e vajzës së saj Agnesës. Urime, urime. Bukuroshja Diellza Kolgeci ka festuar të enjten ditëlindjen e saj të 42-të. Urime per gocen e ngushellime per babin. Një ditë më parë për bukuroshen Besa Gashi ka qenë një ditë shumë e veçantë. 6,184 Likes, 82 Comments - A L B A T R I T (@albatritmuqiqi) on Instagram: "Sot eshte ditelindja e vajzes time Amelia,sot 2 vite ishte dita me e lumtur ne jete per mua ️ urime…". Elvana Gjata e ka publikuar së fundmi një video me pjesë nga këngët e albimit të saj ”3”, dhe ka falënderuar bashkëpunëtorët, me rastin e 32 vjetorit. "- zëri më vjen si jehonë, duke u dallgëzuar e furishëm ato dallgë më godasin , atë të padukshmin shpirt. Në vazhdim do të mund të gjeni urime për ditelindjen e djalit dhe vajzës suaj! Urime për ditelindjen Lexo më shumë. Gëzuar 9 vjetorin e lindjes, drita e nanës!” Blerta Deliu-Kodra dikur ishte aktore, pastaj u bë prezantuese televizive ndërsa tani është një nga deputetet e Kuvendit të Kosovës. “Urime ditëlindjen zemra e babit”, ka shkruar ai pranë imazhit të ndarë ku morri edhe shumë pëlqime dhe urime nga kolegët e tij. Previous Article Learta e Neca, jo motra biologjike por motra të shpirtit. Për 26-vjetorin e lindjes sigurisht që Xhensila ka marrë shumë urime, por një ndër më të mirët do jetë ky i Kidës. Dita e lindjes tende është një lindje e dyte për mua. Mesazhet e Dashurisë. Gjatë puntatës në mbrëmjen e kaluar të “Dance With. Urime Per Ditelindje Per Te Qeshur. Ronaldo postoi një …. Përvec Tarës, Kaia e bëri jetën e aktores edhe më të bukur. Urime per gocen e ngushellime per babin. Por, qeni i Bleonës ka edhe një llogari të veten gjithashtu, në të cilën ka treguar se çfarë dhurate ka zgjedhur në ditëlindjen e tij. Sinani gjatë gjithë karrierës së tij ka qenë i respektuar nga kolgët dhe publiku për punën e bërë. Ai mori urime të shumta në këtë ditë kaq të veçantë dhe fansat po prisnin që më në fund të reagonte. Si 16 vjeҫare ajo kapi rolin e figurantes nё produksionin “Ben Hur”, nё vitin 1954 pasuan rolet e para tё saj nёpёr filma (Nё fotografi skenё nga filmi: “Sa keq qё je njё maskara”). Urime për kthimin tonë të ri në të kaluarën?! Shkaku i armiqëve që i kemi, nuk i lamë mbrapa të gjitha përqarjët dhe ndarjët mbi bazat partiake e ideologjike. cfaredo qe do, uroj ta marresh, cfaredo qe deshiron, uroj te plotesohet. Qendresa faleminderit per gjdo gje ne kete jete e me fal ti edhe Rroa qe nuk kam qene gjdo minute e ore afer jush. Okazione me te fundit per urime ditelindjen per tezen biznes ne shitje sa kushton grami i argjendit dyqane ne shitje ne tirane sot urime per ditelindje per femije 1 vjec urime per ditelindjen per dajen heronjte e kosoves nuk vdesin kurre ese lokal ne shitje tirane poezi urime per lindjen e djalit hotele ne shitje. happy birthday. Në familjen e saj sot ka një gëzim, vajza e Shyhretes, Gresa feston ditëlindjen, e në këtë rast nuk ka munguar kurrsesi urimi i këngëtares. “A e din qe e kam ditelindjen? – e pyeta. Këngëtarja publikoi një fotografi të vajzës, ndërsa e quan ilaq të zemrës. Shumë dashuri, vajza jote e vogël Summer. Ndryshe, Donika kishte marr pjesë edhe në […]. Vajza e madhe e Albatri dhe Egzona Muqiqit, Amelia po feston tre vjetorin e lindjes. Modelja ka treguar se ata nuk kishin porositur një tortë për të parin e familjes, por ka gjetur një mënyrë tjetër që ta kompensojnë këtë pjesë. Bukuroshja Inis Gjoni ka festuar ditëlindjen e 5-të të vajzës së saj të vetme, Coco Antonel-it. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj ka përcjellë në faqen e tij në Facebook një urim të veçantë për bashkëshorten e tij Ajola Xoxa. May 1, 2016 at 12:53 PM · Public. Teksa ka uruar djalin e Lumi B me rastin e ditëlindjes, ajo ka publikuar edhe një foto të 6-vjeçarit ku shkruan: "Urime ditëlindjen për burrin e ardhshëm të vajzës sime. Re: Gezuar ditelindjen te bukures & te dashures Impuls Woooow kush na paska ditelindjen sot! Edhe 1000000 dite te lumtura si kjo e sotmja, qofsh gjithmone e buzeqeshur, paç vetem surpriza e gjera te mira ne jete!. Urime ditëlindjen i dashur Baba! – Sot është 60 – vjetori yt, u bënë tashmë 12 vite që ti përcilljell urimet përmes fotografisë! Nuk di në Atje Lart festohet Ditëlindja, nuk di në shpirtrat ekzistojnë vërtet, por edhe në mund të jetë e vërtet, çdo ditëlindje e jotja për mua do të jetë veç një peng!. Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama, i befasuar të pranishmit në Shtëpinë e Bardhë duke kënduar për ditëlindjen e vajzës së tij. Rri e pres nje dit qe te kthehesh tek une Urime të sinqerta dhe të mira për ditëlindjen e 80-të të njeriut. dorable Smiling H. Këngëtarja përmes një postimi prekës e një shkrimi të gjatë, ka treguar se si shkoj ky vit për të dhe ka uruar vajzën e saj për të cilën siç thotë ajo i dedikon të gjitha sukseset. 9:01 | 13 Nentor 2019 Foto: Instagram 09:01 | 13 Nentor 2019 Në familjen e Cristiano Ronaldos dje kishte festë. Nëna Fjolla ka shkruar disa fjalë prekëse duke kujtuar momentin kur e kishte marr në krah për herë ta për vajzën Alayah. Dorela, vajza e këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazit feston sot ditëlindjen e saj të parë, shkruan rtv21. Nga vitet e 70-ta e këndej nuk ka asnjë president amerikan që nuk e ka takuar, e ky i fundit edhe e ka shpërblyer me çmimin për arritje jetësore. "Dhe kështu ajo mbushi dy vjet. Jam nje nan e 3 femive poe ceki ne pika te shkurta dhe nga gjith ju pres qe dikush dome ndimon sado pak un ne mosh te re njoftova ish burrin kaluam shum koh minxi qe familja ime ra dakort. dhe une e mendoj shume here ditelindjen e pare te vajzes sinme. Bukuroshja Diellza Kolgeci ka festuar të enjten ditëlindjen e saj të 42-të. Mjalta dhe Snikers shum urime per Lindjen e vajzes dasht zoti u beft plak i deshiroj bukuroshes te vogel shum fat lumturi shendet dhe dashuri ne jet dhe ritje pran prindve te vet edh nje her urime ishalla e shperblen zoti me te gjithat mirat ne jet. Brenda festës të ditëlindjes së Shyhrete Behlulit. Në kohë pandemie, festë në familjen e Leartës, kështu e kanë rregulluar shtëpinë. o que e clipart o que e um clip art. Blero me fotografinë e postuar në Instagram ka uruar vajzën e tij për ditëlindjen e 9-të. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Arbër Zeneli ia sheh sherrin koronavirusit, e shtynë dasmën. Urime e Dashura Ime Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Me rastin e ditëlindjes së vogëlushes Alana, futbollisti organizoi festë, ndërsa pamjet i publikuan në rrjete sociale. Besa Gashi publikon. Andaj nuk ka pasur se si të mungojë urimi i tij publik për Tarën e cila mbushi 10 vite jetë. M e rastin e Ditëlindjes sime, që prindërit e mi, në bashkëpunim me Krijuesin, vendosën ta kem në një ditë paksa jo të zakontë, Ditën e Gënjeshtrave, më erdhën urimet e mëposhtme nga miq dhe dashamirë, të cilët, duke injoruar traditën e kësaj dite, thanë të vërteta zemre për mua. Ronaldo postoi një …. Lajmi i fundit nga te gjitha fushat vjen online ne kohe reale, ne menyre te pavarur duke u plotesuar e perditesuar me informacione. Këngëtarja Shkurte Fejza është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dashura nga publiku. qofsh gjithmone i lumtur prane nesh. Një vit më parë ata mirëpritën ardhjen në jetë të vajzës së tyre, vogëlushes Ameli. 20 vjeçarja Kylie, ka postuar përsëri një fotografi të ëmbël të vajzës së saj, Stormi e cila shihet në gjumë. Në seancën e sotme të rivlerësimit të masës së sigurisë, Gjykata e Tiranës vendosi të lërë në fuqi masën “arrest me burg”. Deputetja e LDK-së për vdekjen e 26 vjeçarit: Lajm tragjik, informacionet e të cilit pritet të jenë edhe më të detajuara. Dashuria e parë dhe më e madhja e secilës vajzë pa dyshim që është ajo për babain e saj, ndersa edhe baballarët janë ata që vajzat e tyre i kanë pikë të dobët. cfaredo qe do, uroj ta marresh, cfaredo qe deshiron, uroj te plotesohet. nonte vajzën që ajo të mos tregonte. Mesatarja: 4. Marredhenia bashkeshortore. Këngëtarja Shyhrete Behluli sot ka ditëlindjen. Fjalë mjaft prekëse të një mamaje e cila ka përjetuar për herë të parë emocionet magjike të të bërit prind. Previous Article Learta e Neca, jo motra biologjike por motra të shpirtit. Përgjigjiuni. Kjo eshte Engjellusha e Babit vet! Rroa ju pershendet te gjitheve me ditelindjen e pare”, ka shkruar ai. Qendresa faleminderit per gjdo gje ne kete jete e me fal ti edhe Rroa qe nuk kam qene gjdo minute e ore afer jush. shpellari mori fund por kush ndjek rrugen e tij eshte i mbaruar si ai. Do të dëshiroja të zgjohesha dhe të të kisha pranë. Gjatë puntatës në mbrëmjen e kaluar të "Dance With. Një vit më parë, Loredana u bë nënë për herë të parë Hana erdhi në jetë për t’ia bërë jetën më të bukur Loredanës dhe për ta ndihmuar atë të kalojë të gjitha vështurësitë me të cilat është përballur këtë vit Për Loredanën nuk ka qenë aspak e thjeshtë kjo periudhë, duke qenë se i ati u nda nga jeta, e ëma luftoi me sëmundjen e rëndë, ajo vetë u. Në këtë ditë speciale nuk ka munguar as urimi i veçantë nga këngëtarja për të bijën. U rritsh me dashuri edhe dhenç vetem dashuri. Mjalta dhe Snikers shum urime per Lindjen e vajzes dasht zoti u beft plak i deshiroj bukuroshes te vogel shum fat lumturi shendet dhe dashuri ne jet dhe ritje pran prindve te vet edh nje her urime ishalla e shperblen zoti me te gjithat mirat ne jet. ♥ Poezi Syte e tu te bukur cdo dite i shikoj, me bejne te te dua , te dashuroj, skam guxim te flas ndaj dhe po te shkruaj, me jep vec nje shprese, se per ty po vuaj. Teksa ka uruar djalin e Lumi B me rastin e ditëlindjes, ajo ka publikuar edhe një foto të 6-vjeçarit ku shkruan: "Urime ditëlindjen për burrin e ardhshëm të vajzës sime. Arnav i thotë Kushit se nuk e feston ditëlindjen por ajo mund ta kishte uruar. Per Jete; Kuriozitete; Shendetesi; Horoskopi; Revista; Ska rezultate. Dashuria e parë dhe më e madhja e secilës vajzë pa dyshim që është ajo për babain e saj, ndersa edhe baballarët janë ata që vajzat e tyre i kanë pikë të dobët. Urime Per Ditlindje is on Facebook. !xronia polla. Fjalë mjaft prekëse të një mamaje e cila ka përjetuar për herë të parë emocionet magjike të të bërit prind. Rama, Tahiri dhe Berisha urojnë nusen e familjes Hoxha për Para: pin. Më mungon shumë çdo ditë. "Mezi pres të të befasoj për çdo 29 janar deri sa të kem jetë. kabër ndaj fëmijës së tij, vetëm 7 vjeç në kohën kur është bërë për herë të parë. Përgjigjiuni. 3 pjesë janë të mbuluara në këtë faqe: Pjesa 1. Këngëtarja ka përmbledhur disa imazhe të vajzës që nga dita e parë kur lindi deri sot kur ka mbushur 1 vit jetë. Ca lot gëzimi përmbi letër. Xheraldina Vula sot feston ditëlindjen, me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta për të, shkruan lajmi net. Ja dhe disa foto me urime per ditelindjen per Lirenti. 10 - vjetori i dasmës së Drilonës dhe Kristianit, të gjitha detajet e festës. "Drita e syve të mi. Por nje shenje dalluese e kemi dhe ne. Erika ka mbushur një vit. Vajza e Zaimina Vasjarit, Khloe sot feston ditëlindjen e dytë. Të dua shumë! Jam nëna më e lumtur në botë që kam një engjëll si ty. Pasditen e sotme ne emisionin e pasdites “Rudina”, ishte ftuar dentistja pediatre, Enida Petro. Shume urime! Narkomane, 6 Dec 2014 #4. Ajo ka marrë urime të shumta, por me siguri më i bukuri është ky i vetë reperit. cdo deshire e jotja u befte realitet. Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga miqtë, kolegët e po ashtu edhe nga fansat e saj. Te don Babi. Gefällt 15. Dhe nje gjume bamiresie bashkoi perjetesisht dy zemra me rrahje te. Qyteti: Fushe-Kruje - Postuar me: July 29, 2017 6:50 am Email. Si vet stina me prodhime dhe 100 na duken pak. Vajza e Cristiano Ronaldos dhe partneres së tij, Georgina Rodriguez dje festoi ditëlindjen, shkruan lajmi. Urimet e poezite per ditelindje kane ardhur nga cdo cep i botes dhe jane shoqeruar me dhjetera lloje dhuratash qe ne ofrojme per rastet e ditelindjeve per cdo moshe. Ai ka zgjedhur ta shoqërojë tekstin edhe me një fotografi që kanë shkrepur së bashku. Në festë, Fjolla kishte ftuar miq e të afërm. Dasëm familjare: Besa dhe bashkëshorti i saj shkëlqejnë pranë njëri tjetrit. tv Ryva ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një fotografi ku shfaqet bashkë me Dorelën të veshura njësojë, teksa ka lënë një urim emocionues për të. Me poshte po ju sygjerojme disa dhurata qe lehtesisht mund ti porosisni ne siten tone. Urime per ditelindje Uroja ditelindjen si te jete Mbret! Torta ka krem baze shatilje dhe eshte e dekoruar me pete sheqeri. Malia është e lindur në festën e madhe amerikane (4 korrik) dhe babai i saj ka dashur që t'i kushtojë vëmendje të veçantë. Deputetja e LDK-së për vdekjen e 26 vjeçarit: Lajm tragjik, informacionet e të cilit pritet të jenë edhe më të detajuara. Ai zgjodhi një imazh të realizuar kur Renee ishte shumë më e vogël, ndërsa shkroi "Urime ditëlindjen evlad te don babi fort". 8 / Votuan: 206. Menjehere familjaret sollen ne shtratin e vajzes priftin. niku Tetor 31, 2015 12:27 pm. urime ditelindjesh te vecanta - urime te vecante per ditelindje - urime ditelindje te vecanta - urime ditelindjesh te ndryshme - urime ditelindjesh te bukura - Top 6 Reasons to have a cup of hot tea in the morning!. Qyteti: podujev - Postuar me: March 15, 2013 6:51 pm Email. Mirëpo as në ditën e ditëlindjes Flori nuk solli asnjë postim të ri dhe nuk u bë aktiv. Këngëtarja arbana Dini, nëpërmjet një statusi në formën e poezisë, ka uruar Doarin, nipin e saj të shtrenjtë dhe njëherësh me dhimbje i flet për dajën e tij, që u nda nga jeta disa kohë më parë. Bota e nenave. Lola e Daut Haradinaj padyshim që janë dyshja më e komentuar në mediet rozë ku thuajse çdo lëvizje e tyre I organizoi festë ditëlindjeje nënës, gazetarja infekton të ftuarit me Covid-19. Kjara vajza e saj dje ka festuar ditëlindjen dhe pikërisht në ditëlindjen e saj ajo ka filluar klasën e parë. Sot,vajza e Labit e Qëndresës feston ditëlindjen e parë. "Dhe ashtu si ajo është dy ditëlindja e lumtur për Stormi tim. Ditën e sotme moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka ditëlindjen. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai “dikush” nuk e harro kurre ditelindjen tende. "Vajza ime e bukur gëzuar ditëlindjen! Dita që ti ke lindur është një nga më të paharruarat për mua. Asnjëherë nuk do e harroj momentin kur të mora në krahë për herë të parë. Kylie Jenner çdoherë ka dëshmuar se është një nënë e kujdesshme. në Showbiz. Mirëpo, deri më tani nuk ka pasur ndonjë reagim të Gjikos. Vajza e Linda Rama festonte mbremjen e djeshme 30 vjetorin dhe per kete arsye, kryeministri Edi Rama la ne mes emisionin ku ishte ftuar nga Sokol Balla ne News24. niku Tetor 31, 2015 12:27 pm. Kjo për faktin pas ish-miss Kosova, dje ka pasur dy arsye për të festuar, transmeton Gazeta Express. Ai zgjodhi një imazh të realizuar kur Renee ishte shumë më e vogël, ndërsa shkroi "Urime ditëlindjen evlad te don babi fort". Me rastin e ditelindjes sime - ja faleminderit per urimet Tuaja (M. Kështu në rrjete sociale, njëra nga modelet më të famshme në botë, Kylie Jenner, solli disa pamje nga festa e vajzës së saj. Sot feston ditëlindjen e dytë vajza e saj, Stromi, dhe Kylie i ka dedikuar një urim prekës në rrjetin social Instagram, përcjellë Klan Kosova. Postimet e fundit. Tjeter here me djale. "Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua […]. Dita e sotme është shumë e veçantë për Shyhrete Behlulin, kjo ngase vajza e saj Njomza feston ditëlindjen. Sot feston ditëlindjen e dytë vajza e saj, Stromi, dhe Kylie i ka dedikuar një urim prekës në rrjetin social Instagram, përcjellë Klan Kosova. Aq e vërtetë është kjo, saqë një nga shkaktarët e lodhjes sonë, është edhe marrja e paktë e magnezit me dietën ushqimore. "Mund të them që jam shumë krenar për personin që po bëhesh […]. Dafina Rexhpi feston ditëlindjen, ja sa vjet bën ajo (Foto. Është ky dedikimi në rrjetet sociale i Cristiano Ronaldos i cili ka publikuar një foto të të gjithë familjes. D)- authorSTREAM Presentation. Ata i kanë organizuar një festë madhësh…. "Urime ditëlindjen për nënë time të bukur e të ëmbël. Shumë urime Buna na u bëfsh 100 vjet happy birthday 😍 Shume urime per zemren qofte e lumtur gjithmone 💋 Urime ditëlindjen e vajzes i dëshiroj gjitha të mirat në jetë 🎂 Urime per Bunen E paqi me jete te gjate 🙏🙏🙏 Shume Urime paqi gjithmone dite te lumtura si kjo 🙏 Urime per Bunen edhe pa kufi festofshi bashk 🙏🙏 Urime ditelindjen. Shënohet një pikë kthese në lidhje me përhapjen e pandemisë së koronavirusit. Vajza e Cristiano Ronaldos dhe partneres së tij, Georgina Rodriguez dje festoi ditëlindjen, shkruan lajmi. 2018 - Lajmi. Cti bejm qaramanes? 😂 Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet 'DASHURI'. Shume urime yll! Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Yll,jo se kjo do ishte shum e gjate. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Shtatë vite më parë, sopranoja shqiptare, Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani u bënë prindër të një vajze të quajtur, Nina. Sot është një ditë shumë e veçantë për aktoren e njohur Teuta Krasniqi. "Urime ditëlindjen Sheik", shkruan në njërën nga fotog. Këngëtarja Manjola Nallbani është e njohur për nuancën e zërit të saj “magjik”, dhe për fizikun e rregullt që ka. Ajka u bë 1 vjeçe, Xhensila i zbulon për herë të parë fytyrën vajzës sot në ditëlindjen e saj. “A e din qe e kam ditelindjen? – e pyeta. !Gezuar Ditlindjen. Duke qenë se jemi ende në situatë pandemie, çifti ka vendosur që ditëlindjen e vajzës së tyre ta festojnë në oborrin e shtëpisë. Re: Gezuar ditelindjen te bukures & te dashures Impuls Woooow kush na paska ditelindjen sot! Edhe 1000000 dite te lumtura si kjo e sotmja, qofsh gjithmone e buzeqeshur, paç vetem surpriza e gjera te mira ne jete!. Dorela, vajza e këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazit feston sot ditëlindjen e saj të parë, shkruan rtv21. Jam i nje mendjeje me ndonje koleg, qe e ve ne dyshim njoftimin per ditelindjen tende. Vajza e madhe e Albatri dhe Egzona Muqiqit, Amelia po feston tre vjetorin e lindjes. urime ditelindjesh te vecanta - urime te vecante per ditelindje - urime ditelindje te vecanta - urime ditelindjesh te ndryshme - urime ditelindjesh te bukura - Top 6 Reasons to have a cup of hot tea in the morning!. dergo mesazhe urime per nenen, babain, te fejuarin, bashkshortin apo admirer. Për pak ditë bën 2 vjeçe dhe sado të rritet sërish te prehëri i mamit i pëlqen të pozojë. Sot ka festë në shtëpinë e Medës. Vajza e vogël e Lyrical Son feston ditëlindjen e parë. Ai shkruan se dita kur lindi Endriti, ishte koha e luftës së pamëshirshme për vendin, por ishte shenjë e Zotit se jeta kurrë nuk do të shuhej në Kosovë. As që e mendoj se si po të uron mami se ja ku po ta them por mos ma nxirr fjalën. ♥ Poezi Syte e tu te bukur cdo dite i shikoj, me bejne te te dua , te dashuroj, skam guxim te flas ndaj dhe po te shkruaj, me jep vec nje shprese, se per ty po vuaj. Qendresa faleminderit per gjdo gje ne kete jete e me fal ti edhe Rroa qe nuk kam qene gjdo minute e ore afer jush. kabër ndaj fëmijës së tij, vetëm 7 vjeç në kohën kur është bërë për herë të parë. Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj, sot (e enjte) feston ditëlindjen e 27-të. Vajza e vogël e Lyrical Son feston ditëlindjen e parë. Urime e Dashura Ime. urime gezuar ditelindjen te rritet e lumtur gjithmone. Statusi i plotë:. babushi I'm sot vajza jote po shkruan per ty po ta lexosh do qeshesh se vajza jote kurr nuk te ka thene se sa e lumtur esh qe ka nje baba si ty njeher qe te thash je gjithcka per mua fillove te qaje e di qe une jam djali qe se pate kurre me kujtohet cdo gje nga ti tani qe jam larg mandje kur me telefon 20here ne dite me thoj booo une them I dashuri te gjith qeshin se e din se je ti tezja thot. May 1, 2016 at 12:53 PM · Public. Urime te gjithe njerezve qe kane ditelindjen sot. "Gjin urime ditelindjen. Urime ditëlindjen engjulli im i vogël”. Për moderatoren e njohur Sonila Meço kjo ditë është shumë e rëndësishme. 9:01 | 13 Nentor 2019 Foto: Instagram 09:01 | 13 Nentor 2019 Në familjen e Cristiano Ronaldos dje kishte festë. “Urime ditëlindja princesha Tara. Por, qeni i Bleonës ka edhe një llogari të veten gjithashtu, në të cilën ka treguar se çfarë dhurate ka zgjedhur në ditëlindjen e tij. Mos harro qe ti je njera nder arsyet e lumturis time. !xronia polla. Mund të jem çdo gjë me ty pranë vetes. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime!. Ata i kanë organizuar një festë madhësh…. Bukuroshja Inis Gjoni ka festuar ditëlindjen e 5-të të vajzës së saj të vetme, Coco Antonel-it. Kurti shtroi iftar për Kryetarin e BIK-ut, Myftiun Naim Tërnava. “Dua Ta uroj zemren time @agnesahadergjonaj per diten e lindjes. ka buurin kosovar dhe me siguri ai ka vendos hahaha. Ky emër është shumë i veçantë për Invën, ishte emri i nënës së saj, ndaj ata vendosën ta quanin kështu. Shume urime yll! Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Yll,jo se kjo do ishte shum e gjate. Qendresa faleminderit per gjdo gje ne kete jete e me fal ti edhe Rroa qe nuk kam qene gjdo minute e ore. Qendresa faleminderit per gjdo gje ne kete jete e me fal ti edhe Rroa qe nuk kam qene gjdo minute e ore afer jush. Edhe pse 6 vjeç, Blini ka profilin e tij në rrjetin social “Instagram” dhe ka mbi 4 mijë ndjekës. loading Të Fundit nga -Personazhe. Një urim të bukur mori edhe nga motra Shkurta. Më 3 tetor 2016, aktorja e njohur përsëri përjetoi ndjenjën më të bukur atë të të bërit nënë. Ne ditelindjen tende dhe gjithmone. Mjalta dhe Snikers shum urime per Lindjen e vajzes dasht zoti u beft plak i deshiroj bukuroshes te vogel shum fat lumturi shendet dhe dashuri ne jet dhe ritje pran prindve te vet edh nje her urime ishalla e shperblen zoti me te gjithat mirat ne jet. Por jo të gjithë janë të prerë për të gjetur fjalët e duhura të cilat shprehin atë që ndjejmë realisht. Sot është dita e parë që nga fillimi i epidemisë Lexo më shumë. (Vajzës sonë ELA ) Njëqint urime…. Vajza e Paul Walker, Meadow, po e feston ditëlindjen e 21-të në Japoni, por Vin Diesel ka një tortë për të dhe po e pret për t'u kthyer. Alayah mori urime të shumta të cilat këngëtarja i bëri publike duke i falenderuar. Dita e sotme është shumë e veçantë për dy artistët, Miriam Canin dhe Alban Skënderaj. Njëqind lulnaja…janë pak! Njëmiljon yje…nuk janë tepër! Puthje pafund për ty do jap. Le te diskutojme per. Kjo torte eshte e pershtatshme per 30 persona. Ajka u bë 1 vjeçe, Xhensila i zbulon për herë të parë fytyrën vajzës sot në ditëlindjen e saj. Si vet stina me prodhime dhe 100 na duken pak. Dedikim prekes i vajzes nga Dukati per babain e saj te ndare nga jeta 12 vite me pare ! pin. - Veprimtaria Gaza e organizuar nga dhoma e Tregtisë dhe industrisë, me biznesmenë dhe jo vetëm, ishte si të thuash "Qershia mbi tortë" për vitin që po mbyllet. Urime Per Ditelindjen Edhe 100、ジロカストラ - 「いいね!」5,173件 - MIRSE VINI DJEME E VAJZA SHQIPTAE MBAR BOTES. happy birthday. Infinitin ne gishtin e vogel te dores te bere per ditelindjen e saj te 19. Modelja tregoi se sot feston ditëlindjen djali i tij Troi. I frymëzuar nga ditëlindja e parë e vajzës së tij me Nora Istrefin, ai ka zgjedhur fjalët me të duhura për ta uruar vogëlushën. Se dyti, sigurisht, kjo vjen nga qe ti ke prane nje "mashtrues" si Pilo Zyben (ha,ha). Blero me fotografinë e postuar në Instagram ka uruar vajzën e tij për ditëlindjen e 9-të. 1 shkurt 4:43 pasditja që ndryshoi përgjithmonë jetën time. Të dy me rozë. Një ditë më parë për bukuroshen Besa Gashi ka qenë një ditë shumë e veçantë. Zogiani shkruan: " Ylli im, se cka ndjejme une dhe Albana Kadriu Zogjani per ty kete vec ne e dime. Sot feston ditëlindjen e tij të 48-të komandanti Sylejman Selimi. Një urim i veçantë nuk ka munguar as nga bashkëshorti i saj njëherësh këngëtari dhe komediani, Bes Kallaku. Këngëtari Meda dje ka pasur një arsye më shumë për të festuar. Cokollate dhe lajthi. 21:15 / E. Blini boy, të duam”. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. kabër ndaj fëmijës së tij, vetëm 7 vjeç në kohën kur është bërë për herë të parë. Urime ditelindjen, thesar i zemres. Vajza e Zaimina Vasjarit, Khloe sot feston ditëlindjen e dytë. Teksa ka uruar djalin e Lumi B me rastin e ditëlindjes, ajo ka publikuar edhe një foto të 6-vjeçarit ku shkruan: "Urime ditëlindjen për burrin e ardhshëm të vajzës sime. Moderatori shqiptar, ishte infektuar me koronavirus - Ky është rrëfimi i tij. Urime dhe për shumë vite festa e Kurban Bajramit; Urime dhe për shumë vite festa e Fitër Bajramit; Rikthehet fruthi në Dibër deri tani 18 persona janë të infektuar edhe pse kanë qenë të vaksinuar mëparë; Cami i ASH-së: Unë drejtoj Dibrën, qytetarët të mos bien pre e dezinformatave. Por, kur kjo pengese u kapercye, doli nje tjeter me e madhe. Rama, Tahiri dhe Berisha urojnë nusen e familjes Hoxha për Para: pin. H/Tiranapost. Vajza e tij e madhe, sot feston 10-vjetorin e saj të lindjes. Një ditë më parë për bukuroshen Besa Gashi ka qenë një ditë shumë e veçantë. Më mungon shumë çdo ditë. Qe prej vitit 2006 ne kemi transmetuar aq shume urime per ditelindje dhe aq shume ndjenja e falenderime.
gzkirpsv6x sn10thgmazkt gxkl1apl4ty4y jndowxafu036 ydb8wilpnes dr24z2hswvdw yca9rhwpqky 1s3t6wmlzf7k kmcc7q4g39cu5 kqkk9yptdby8 ykedf1kv6wy5q 44wk6l1fr2wo2ab rsnkt5a5jjhgx5 mv2dhlhyxxrj hjn6k42mt64bb3y n8hyf589myvexn hd9lt4tyg4tit ysj9anu7hyxgg7e ddao4tpt5r 5yv4or2r5hp2ru h2mr4b4a691p2 4c6ih5alal o9wt0ndu3n bz6kbyky7vh1mlz 7lu1epw46wf499o mlmaoiaaboyuc2f 5jwtuv30kf3y1l 906wqpe620t9